11 lutego 2024 r. w parafii św. Kazimierza Królewicza wspólnota "Przyjaciele Oblubieńca" zaprasza na Niedzielę Ewangelizacyjną.

Słowo Boże wygłosi ks Tomasz Kozłowski.

Po Mszy Świętej o godzinie 18:00 będzie Wieczór Uwielbienia.

Mszą świętą rozpoczęliśmy nowy rok formacji we Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca przy parafii św. Kazimierza.

Po Mszy św. zeszliśmy do dolnego kościoła aby uwielbiać Boga, dziękować Najwyższemu i prosić o łaski potrzebne do dalszej drogi, dalszej formacji.

Hasło roku formacyjnego to: Poznaj pragnienia Mojego serca i przyjmij Moje słowo.

W Świętej Wodzie k. Wasilkowa zakończymy rok formacyjny jednocześnie będzie to świętowanie 11 rocznicy powstania Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca.

25 - 26 lutego 2023 kilkanaście osób z naszej Wspólnoty uczestniczyło w rekolekcjach "Modlitwa wstawiennicza", które prowadziła s. Tomasza Potrzebowska.

Więcej zdjęć w galerii.

Mszą Św. w Świętej Wodzie zakończyliśmy rok formacyjny Prowincji białostockiej.
Były podziękowania za pracę dla Wspólnoty, za powiedzenie Bogu tak i służenie tym co się umie i ma oraz tym czego się nie umie. 
Dziękowaliśmy Bogu w modlitwie uwielbienia za ten trudny czas, czas próby ale i czas wydobywania z nas tego co mamy w swoim wnętrzu, w swoim sercu.
Na koniec usiedliśmy przy posiłku aby porozmawiać i ucieszyć się spotkaniem, tym, że możemy tu być i świętować.

Chwała Panu!

Zdjęcia w galerii.

12 stycznia 2023 roku świętowaliśmy 8 rocznicę powstania Wspólnoty "Przyjaciele Oblubieńca" w parafii św. Kazimierza Królewicza. Rozpoczęliśmy Mszą św. Podczas homilii ks. Wojciech przypomniał, że 11 stycznia 2015 roku w tym samym miejscu w obecności abp. Edwarda Ozorowskiego zawiązała się nasza Wspólnota.
Po zakończeniu Mszy św. w sali teatralnej, na plebanii świętowaliśmy dalej.

W pierwszo - sobotni poranek spotkaliśmy się w sali na plebanii aby przeżyć długo wyczekiwany dzień skupienia naszej Wspólnoty.
Hasło roku formacyjnego: "Przyjacielu, po coś przyszedł? Mt 26, 50" mieliśmy przed oczami i w głowach i w sercach.

Zdjęcia w galerii. Nagrania konferencji.

Mszą świętą w uroczystość św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała rozpoczęliśmy nowy rok formacji we Wspólnocie Przyjaciele Oblubieńca przy parafii św. Kazimierza.

Po Mszy św. zeszliśmy do dolnego kościoła aby uwielbiać Boga, dziękować Najwyższemu i prosić o łaski potrzebne do dalszej drogi, dalszej formacji.